Zadzwoń do nas:

+48 883 798 879

 

E-mail:

biuro@ipodatkowo.pl

ontaktuj się:

E-mail
Telefon
Pytanie
send
send
Question send - thank you
Please fill all the required fields

 

 

 

 

 

biuro rachunkowe mińsk mazowiecki, księgowy mińsk mazowiecki

Tel. 883-798-879

mail. biuro@ipodatkowo.pl

kancelaria Podatkowa MMP

Od samego początku celem firmy jest prowadzenie profesjonalnej obsługi podatkowo-księgowej oraz świadczenie usług kadrowo-płacowych dla przedsiębiorców na poziomie gwarantującym zadowolenie klientów.

W latach 2014-2017 nastąpił dynamiczny rozwój Kancelarii skoncentrowany na stopniowym rozszerzeniu zakresu usług m. in.o wsparcie w założeniu firmy, postępowania podatkowe, kontrole podatkowe, obsługę deklaracji PFRON, co w dłuższym okresie czasu przełożyło się na stabilny wzrost ilości obsługiwanych firm.

W 2018 roku Kancelaria otrzymała certyfikat Krajowy Znak Jakości. Jest on prestiżowym odznaczeniem nadawanym wiarygodnym i rzetelnym podmiotom gospodarczym.
Od lipca 2019 roku współpracujemy z Krajowym Instytutem Prawa Gospodarczego, który wspiera nas w procesie ochrony wierzytelności i windykacji. Uczestniczymy także w  programie Punktualny Płatnik, który wspiera firmy terminowo opłacające swoje faktury poprzez pozytywne wpisy w  BIG-ach i Google.
Kancelaria od samego początku działalności obsługuje firmy z całej Polski. Początkowo Kancelaria pracowała na programach stacjonarnych,               od stycznia 2019 roku jako prekursor innowacyjności zapewniamy także obsługę księgową w chmurze z możliwością podglądu dla klienta.
 
Zarząd Spółki

Kancelaria Podatkowa MMP

księgowy mińsk mazowiecki, biuro rachunkowe mińsk mazowiecki

rozpoczęła swoją działalność rachunkowo-księgową w sierpniu 2014 roku  z inicjatywy jej założycielki Magdaleny Piłki - licencjonowanej księgowej z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze firm.

Intencją założycielki było połączenie pasji, zainteresowań, studiów z taką pracą zawodową, która jest w stanie wnieść w jej życie perspektywy i szansę na długofalowy rozwój zawodowy.

kancelaria Podatkowa MMP

Kancelaria Podatkowa MMP Mińsk Mazowiecki ul. Kościuszki 13/21

Kontakt